RN55C2610FRSL
MFR.Part #
RN55C2610FRSL
JLCPCB Part #
C1782071
Description
-65℃~+175℃ 125mW 261Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors