RN55C2583BB14
MFR.Part #
RN55C2583BB14
JLCPCB Part #
C3495122
Description
-65℃~+175℃ 125mW 258kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors