RNR55H4321BRB14
MFR.Part #
RNR55H4321BRB14
JLCPCB Part #
C1459579
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.32kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors