BZX384B4V3-G3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX384B4V3-G3-08
JLCPCB Part #
C5583965
Description
-55℃~+150℃ 1 Independent 200mW 3uA@1V 4.21V~4.39V 4.3V 410Ω 90Ω ±2% SOD-323 Zener Diodes ROHS