RN55C2493BRSL
MFR.Part #
RN55C2493BRSL
JLCPCB Part #
C1809763
Description
-65℃~+175℃ 125mW 249kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors