RN55C2432FR36
MFR.Part #
RN55C2432FR36
JLCPCB Part #
C1767137
Description
-65℃~+175℃ 125mW 24.3kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors