V15PM153HM3/I
MFR.Part #
V15PM153HM3/I
JLCPCB Part #
C7408116
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 150V 150uA@150V 220A 3.8A 880mV@15mA TO-277A Schottky Diodes ROHS