RN55C2403CB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C2403CB14
JLCPCB Part #
C3425051
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 240kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors