RN55C23R2BB14
MFR.Part #
RN55C23R2BB14
JLCPCB Part #
C1416963
Description
-65℃~+175℃ 125mW 23.2Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors