TNPU06039K53AZEN00
MFR.Part #
TNPU06039K53AZEN00
JLCPCB Part #
C4028483
Description
-55℃~+125℃ 100mW 9.53kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS