RN55C2353FRE6
MFR.Part #
RN55C2353FRE6
JLCPCB Part #
C1772250
Description
-65℃~+175℃ 125mW 235kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors