RN55C21R0FB14
MFR.Part #
RN55C21R0FB14
JLCPCB Part #
C3512187
Description
-65℃~+175℃ 125mW 21Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors