Y0019108R950V0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y0019108R950V0L
JLCPCB Part #
C1496365
Package
Plugin,D9.5xL15.9mm
Description
-55℃~+125℃ 108.95Ω 300mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件,D9.5xL15.9mm Through Hole Resistors