RN55C2150FR36
MFR.Part #
RN55C2150FR36
JLCPCB Part #
C1766861
Description
-65℃~+175℃ 125mW 215Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors