RN55C2082BBSL
MFR.Part #
RN55C2082BBSL
JLCPCB Part #
C1427003
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.8kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors