Y162770K0000T9W
MFR.Part #
Y162770K0000T9W
JLCPCB Part #
C3939428
Description
-55℃~+150℃ 500mW 70kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS