RN55C2052FR36
MFR.Part #
RN55C2052FR36
JLCPCB Part #
C3413929
Description
-65℃~+175℃ 125mW 20.5kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors