CRCW04026K20FKED
MFR.Part #
CRCW04026K20FKED
JLCPCB Part #
C482229
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.2kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS