BFC233814334
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC233814334
JLCPCB Part #
C3801291
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+105℃ 330nF 440V、1kV ±20% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS