RN55C1963DBSL
MFR.Part #
RN55C1963DBSL
JLCPCB Part #
C1425978
Description
-65℃~+175℃ 125mW 196kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors