RNC50J9091BSRE731
MFR.Part #
RNC50J9091BSRE731
JLCPCB Part #
C3407824
Description
-65℃~+175℃ 100mW 9.09kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors