BFC238584681
MFR.Part #
BFC238584681
JLCPCB Part #
C3802437
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 680pF 700V、2kV ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS