RN55D8661FR36
MFR.Part #
RN55D8661FR36
JLCPCB Part #
C1765255
Description
-65℃~+175℃ 125mW 8.66kΩ Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors