RN55C1913BRSL
MFR.Part #
RN55C1913BRSL
JLCPCB Part #
C1809989
Description
-65℃~+175℃ 125mW 191kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors