RN55C1873FRSL
MFR.Part #
RN55C1873FRSL
JLCPCB Part #
C1786197
Description
-65℃~+175℃ 125mW 187kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors