RN55C1872CBSL
MFR.Part #
RN55C1872CBSL
JLCPCB Part #
C1427337
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7kΩ Metal Film Resistors ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors