293D106X9020D2TE3
MFR.Part #
293D106X9020D2TE3
JLCPCB Part #
C1955635
Package
2917
Description
-55℃~+125℃ 10uF 1Ω 20V ±10% 2917 Tantalum Capacitors ROHS