RN55C1872BRE6
MFR.Part #
RN55C1872BRE6
JLCPCB Part #
C1785709
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7kΩ Metal Film Resistors ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors