RN55C1842BR36
MFR.Part #
RN55C1842BR36
JLCPCB Part #
C1784748
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors