RN55C1821FR36
MFR.Part #
RN55C1821FR36
JLCPCB Part #
C3370083
Description
-65℃~+175℃ 1.82kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors