RN55C1621FR36
MFR.Part #
RN55C1621FR36
JLCPCB Part #
C1771751
Description
-65℃~+175℃ 1.62kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors