RN55C1743DB14
MFR.Part #
RN55C1743DB14
JLCPCB Part #
C1413544
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors