CMF6510R000DHEK
MFR.Part #
CMF6510R000DHEK
JLCPCB Part #
C1420694
Description
-55℃~+175℃ 1.5W 10Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors ROHS