RN55C1743CBSL
MFR.Part #
RN55C1743CBSL
JLCPCB Part #
C1426853
Description
-65℃~+175℃ 125mW 174kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors