TNPW080575K0BXEN
MFR.Part #
TNPW080575K0BXEN
JLCPCB Part #
C4039790
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS