RN55C1693FBSL
MFR.Part #
RN55C1693FBSL
JLCPCB Part #
C1427030
Description
-65℃~+175℃ 125mW 169kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors