RN55C1650BBSL
MFR.Part #
RN55C1650BBSL
JLCPCB Part #
C1426804
Description
-65℃~+175℃ 125mW 165Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors