RN55C1642BRSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RN55C1642BRSL
JLCPCB Part #
C1798113
Package
Plugin,D2.3xL6.1mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors