RN55C1622FR36
MFR.Part #
RN55C1622FR36
JLCPCB Part #
C1772013
Description
-65℃~+175℃ 125mW 16.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors