RN55C1721FB14
MFR.Part #
RN55C1721FB14
JLCPCB Part #
C3503590
Description
-65℃~+175℃ 1.72kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors