RN55C15R4FR36
MFR.Part #
RN55C15R4FR36
JLCPCB Part #
C1771946
Description
-65℃~+175℃ 125mW 15.4Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors