RN55C1581BBSL
MFR.Part #
RN55C1581BBSL
JLCPCB Part #
C3404318
Description
-65℃~+175℃ 1.58kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors