Y1750480R000V9L
MFR.Part #
Y1750480R000V9L
JLCPCB Part #
C1495397
Description
-55℃~+125℃ 480Ω 750mW Metal foil resistor ±0.005% ±0.2ppm/℃ 插件,D12.7xL15.9mm Through Hole Resistors ROHS