RN55C1563BRSL
MFR.Part #
RN55C1563BRSL
JLCPCB Part #
C1798123
Description
-65℃~+175℃ 125mW 156kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors