RN55C1543DB14
MFR.Part #
RN55C1543DB14
JLCPCB Part #
C3558567
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors