RN55C1503DB14
MFR.Part #
RN55C1503DB14
JLCPCB Part #
C1414046
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors