RN55C1501FRSL
MFR.Part #
RN55C1501FRSL
JLCPCB Part #
C3571536
Description
-65℃~+175℃ 1.5kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors