RN55C1432DRSL
MFR.Part #
RN55C1432DRSL
JLCPCB Part #
C1790009
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors