RN55C1432BRSL
MFR.Part #
RN55C1432BRSL
JLCPCB Part #
C3444901
Description
-65℃~+175℃ 125mW 14.3kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors