RCG080521K5FKEA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RCG080521K5FKEA
JLCPCB Part #
C4303126
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS